Çocuk Haberleri

Muzipo Kids 10. merkezini Balçova’da açtı

Türkiye’nin ilk eğlenceli çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids, 10. merkezini İzmir, Balçova’da açtı.

İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’da çocukların sevilen mekânı haline gelen Muzipo ailesi, franchising sistemi ile hızla büyüyor. 20 Eylül Cumartesi günü, renkli ve eğlenceli bir partiyle Balçova’da kapılarını açan Mozipo Kids, kısa sürede çocukların severek geldiği bir çocuk kulübü oldu.

muzipokids-logoMuzipo Kids Balçova merkezinin sahibeleri Demet Polat ve Semin Dirik, devam ettikleri kariyerlerini bırakarak, çocukları ile birlikte yapabileceği bir iş sahibi olmak üzere girişimci olmayı seçti. Oğlu Ayaz’ı götürdüğü Muzipo Kids şubesinden çok memnun kalan Semin Hanım, 5 yıldır sürdürdüğü İhracat Müdürlüğü görevinden ayrılarak Balçova bölgesindeki eksikliği tespit ederek Demet Hanım’la birlikte çocukların eğlenerek öğrenebileceği böyle bir yer hayal etti. Demet Hanım ise yaklaşık 10 yıldır yürüttüğü Kimya sektöründe AR-GE müdürlüğü kariyerini bırakarak 9 yaşındaki ikizleri Arda ve Anıl’ın gelişimlerinde katkıda bulanacağını düşünerek ve kendileriyle birlikte yapabileceği bir iş sahibi olmak için Muzipo Kids’in uygun franchise koşulları ile hayalini gerçekleştirmeyi başardı.

Muzipo Kids, 18 aylıktan 12 yaşına kadar çocukların fiziksel gelişimine, fiziksel aktiviteli oyun grupları ve hareket eğitimi ile katkıda bulunuyor. Kulüp aynı zamanda, çocukların yaratıcılığını arttırıcı oyun ve atölye çalışmalarıyla hem eğlendiriyor, hem de onların her açıdan gelişimlerine destek oluyor.

Her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar yaratmak ve toplumda erken yaşta egzersizin önemi ile ilgili farkındalık yaratmak amacıyla kurulan Muzipo Kids; bilimsel bir program eşliğinde ülkemizdeki çocukların erken yaşta sporla tanışmalarını sağlıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids misyonuna uygun olarak; her ailenin kesesine uygun hazırlanmış fiyat seçenekleri ile İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya’daki çocukları harekete davet ediyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir