Çocuk Kulübü

Nashiro Yasuhisa – Tokyo Ghoul Karakterleri

Nashiro Yasuhisa, Kurona’nın ikiz kardeşi. Çocukken açık renkli saçlara ve koyu gözlere sahip olan ikizler, yarı ghoul sayılıyor.

Nashiro’nun anne ve babası, o henüz çok küçükken, bir ghoul’un saldırısına uğruyor. Ebeveyninin bir ghoul tarafından öldürülmesine şahit olan Nashiro, bu durumdan çok fazla etkileniyor. Bu onun bütün psikolojisine yansıyor.

Anne ve babası öldürülmeden önce çok neşeli bir çocuk olan Nashiro, yaşadığı travmadan sonra soğuk ve nihilist bir kişiliğe bürünüyor. İkili dünyada insan olarak yaşamaya devam edemeyeceğini fark edince de, ghoul olmaya karar veriyor.

Nashiro Yasuhiso Bilgileri

AdıNashiro Yasuhisa
Japoncada Yazılışı安久 奈白
LakabıBeyaz
TürüTek Gözlü Yapay Ghoul
StatüsüBilinmiyor
Yaşı18 (Tokyo Ghoul)
CinsiyetiKadın
Doğum Tarihi7 Temmuz
Boyu160 cm
Kilosu48 kg
Kan GrubuAB
ÜyelikleriGhoul Restaurant (Formerly)
CCG (defected)
YakınlarıKurona Yasuhisa (ikiz kardeş)
Nanao Yasuhisa (baba)
Manga’da İlk GörünmeBölüm 85
Anime’de İlk GörünmeBölüm 13

Nashiro Yasuhisa: Güçleri ve Yetenekleri

Nashiro, erken yaşından itibaren sezgileri güçlü biriydi. Ghoul olduktan sonra, bu özelliği daha da güçlendi.Tek gözlü yapay ghoul olan Nashiro; hız, kuvvet ve yenilenme kapasitesine sahip.

Çoğunlukla ikiz kardeşi Kurona ile güçlerini birleştiren Nashiro, düşmanlarına karşı üstün gelmeyi başarır. İkiz kardeşiyle kolaylıkla senkronize olması onu daha da güçlü kılar.

Nashiro Yasuhiso ile Diğer Karakterlerin İlişkileri

Kurona Yasuhisa: Nashiro’nun ikiz kardeşi. Aralarında çok güçlü bir bağ var.

Akihiro Kanou: Nashiro ve Kurona’nın ameliyatını yapan doktor.

Juuzou Suzuya: Nashiro’nun akademiden arkadaşı. Nashiro onu biraz rahatsız edici buluyor. Daha önce Ghoul Müfettişleri ile görüşme yaptığını görmüştü.

Koutarou Amon: Nashiro’nun Akademisi’nde ders veren öğretmen. Hem bir öğretmen olduğu hem de ders sonrasında önemli tavsiyeler verdiği için Nashiro ona saygı duyuyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.