Kültür Sanat

Nautilus AVM 9. Mini Kitap Şenliği

Tepe Nautilus AVM, sömestr etkinlikleri kapsamında, çocuklar için kitap şenliği düzenleyecek. Yarıyıl tatili boyunca devam edecek olan Mini Kitap Şenliği bu yıl 9.kez gerçekleştirilmiş olacak.mini-kitap-senligi

İstanbul sömestr etkinlikleri dolayısıyla, 22 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Mini Kitap Şenliği’nde, yayınevleri ve kitap seven çocuklar bir araya gelecek. Kitap Şenliği kapsamında kurulacak olan Masallar Ülkesi etkinliğinde ise çocuklar farklı masallar öğrenme, deneyimleme ve oyunlarla öğrenme fırsatı bulacak.

Pamuk Prenses, Pinokyo, Karga ile Tilki ve Alaaddin Sarayı gibi eğlenceli masal kahramanları, sahne ve alan gösterileri de yer alacak.

Mini Kitap Şenliği kapsamında, kitap bağışı kampanyası da düzenlenecek. Etkinliğe katılan çocuklar ve yetişkinler, Kitapcan kumbarasına kitap bağışı yaparak, her çocuğun kitaplara erişmesini kolaylaştırabilecek.

Mini Kitap Şenliği, 22 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında, Tepe Nautilus AVM 1.Kat’ta, saat 14.00 ile 19.00 arasında yapılacak. Etkinliğe katılmak ücretsiz olacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir