Kültür Sanat

Nickelodeon Cadılar Bayramı’na Özel Bölümler

Çocuk kanalı Nickelodeon, Cadılar Bayramı’na özel programıyla 31 Ekim Cumartesi ve 1 Kasım Pazar günü korku ve eğlence temalı yayınlar yapacak.

31 Ekim ve 1 Kasım’da saat 08.20 ve 14.20’de yayınlanacak Halloween özel programıyla, balkabağı ve hayaletler çocuklarla buluşacak.

Nickelodeon Cadılar Bayramı ProgramıKötülük New Orelans’ta Engellenebilecek mi?

İki ailenin kötü bir karaktere karşı mücadelesini ve kötülüğün New Orelans’ta yayılmasını engelleme çabalarını konu alan Thundermans, Hathaway ve Preston ile birlikte Hayaletler Dünyası ekranlara gelecek.

Kid Danger Karmaşayı Çözebilir mi?

Cadılar Bayramı’nda, Kid Danger olarak da tanınan Henry Danger bir karmaşayı çözmeye çalışacak. Favori kahramanı Captain Man ile en yakın arkadaşının kendisiyle aynı kostümü giyip herkesi aldatması olayların karışmasına yol açacak. Kid Danger ise bu sorunu çözerken eğlenceli ve heyecanlı maceralar yaşayacak.

Nick, Rick, Dicky ve Dawn’in Maceraları

Halloween özel programının üçüncüsü ise Nick, Rick, Dicky ve Dawn olacak. Ailelerin gözetiminde Cadılar Bayramı’na katılan dörtlü eğlenceli bir macera yaşayacak. Şanjay ve Craig ikilisinin de katılacağı macera Nickelodeon’da çocuklarla buluşacak.

Halloween kapsamında, 31 Ekim Cumartesi ve 1 Kasım Pazar günü saat 08.20 ile 14.20’de ekranlara gelecek olan Cadılar Bayramı özel bölümünde, korku, eğlence ve macera bir arada yaşanacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir