Kültür Sanat

Niloya Dergisi, 1 Haziran’da Yayına Başlıyor

Çocukların en fazla ilgi gösterdiği çizgi karakterlerden biri olan Niloya, milyonlarca kez izlenen çizgi dizinin ardından, dergi yayını ile çocukların beğenisine sunulacak.Niloya Dergisi

1 Haziran 2016’da yayın hayatına başlayacak olan Niloya Dergisi; okul öncesi çocuklara yönelik dil gelişimi, sosyal ve duygusal gelişim, bilişsel beceriler gibi konularda içeriklere yer verecek. Niloya Dergisi, ebeveynler ve eğitimcilere rehberlik etmeyi amaçladığı gibi, çizgi hikayeler ve boyamalar ile de çocukların eğlenmesine ortam hazırlayacak.

36 sayfa olarak çıkarılacak olan Niloya Dergisi, uzman pedagoglar eşliğinde hazırlanacak. Ebeveynler için, dergi içerisinde davranış takip çizelgesi bulunacak ve ebeveynler çocukların sorumluluk, farkındalık, saygı, iş birliği gibi davranışlarını bu çizelge ile değerlendirebilecek. Niloya’nın arkadaşları Tosbik ve Mete de dergide çocuklara Türkçeyi doğru şekilde kullanmaya teşvik edecek.

Niloya Dergisi, ilk sayısını 1 Haziran 2016’da çıkaracak ve her ay yeni bir sayı yayımlayacak. Her sayıda çocuklara özel hediyeler, maskeler, poster ve oyunlar yer alacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir