Kültür Sanat

Ninja Kaplumbağalar Nickelodeon’da Başlıyor

Çocukların en sevdiği çizgi dizilerden biri olan Ninja Kaplumbağalar, 1 Şubat Pazartesi günü Nickelodeon’da başlıyor. Hafta içi her gün Nickelodeon ekranlarında çocuklarla buluşacak olan Ninja Kaplumbağalar, saat 16.10’da başlayacak.

nickelodeon

Raph, Mikey, Donnie ve Leo’nun New York’un refahını bozmak için uğraşanlara karşı verdiği mücadeleyi konu alacak olan Ninja Kaplumbağalar serisinde, kahramanlar kendilerini ve kullandıkları aletleri geliştirmeye de devam edecek.

1 Şubat 2016’da başlayacak olan Ninja Kaplumbağalar’da, kahramanlar kendilerini uzayda bir uzay gemisi içinde bulacak. Fugitoid adlı robot ile galakside hiç karşılaşmadıkları yaratıklarla savaşmak zorunda kalan Ninja’lar, hiç görmedikleri bir teknolojiyle savaşırken, kendilerini ve dünyayı da korumak zorundadırlar.

Pazartesiden cuma gününe kadar her gün saat 16.10’da yayınlanacak bölümleri ile Nickelodeon’da ekrana gelecek olan Ninja Kaplumbağalar, 6 Şubat Cumartesi ve 7 Şubat Pazar günleri 09.20 ile 15.20 arasında Nickelodeon’da çocuklarla buluşacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir