Kültür Sanat

Optimum Outlet’te Çocuklar için Tatil Atölyeleri

Optimum Çocuk Kulübü, Temmuz ayı boyunca Cumartesi günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz tatili heyecanını yaşatmaya devam ediyor.

Optimum Outlet İstanbul’da, Cumartesi günleri saat 14.00 ile 18.00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikler arasında, Ramazan Ayı temasıyla atölyelere de yer verilecek.

6 – 13 – 20 ve 27 Temmuz tarihlerinde yapılacak etkinlikler, çocukların eğlenirken yaratıcı yönlerini geliştirmelerine de imkan sunacak.

Meraklı çocuklar; Mevsimler, Doğal Afetler, Garfield ile Sanat, Keçe Süsleme, Boyalı Şekilgeç ve Minik Uçurtma Atölyeleri etkinliklerinde çocuklar, hayal dünyalarının sınırlarını zorlarken el becerilerini de geliştirecekler.

Birbirinden renkli bu etkinlikler çerçevesinde çocuklar, Ramazan Ayı’na özel olarak düşünülen Tarihi Oyuncaklar Atölyesi, Minyatür Davul ve Hacivat ile Karagöz Yapım Atölyesi’nde geleneksel değerleri de keşfedecekler.

Optimum Çocuk Kulübü düzenlediği etkinliklerle, çocukların zihinlerinde yeni ufuklar açarak, onların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.