Anne Baba Okulu

Otel Programları

Holiday Inn İstanbul'da Brunch

Holiday Inn İstanbul City Oteli’nin Naar Restoran’ının havuz manzaralı terasındaki Anneler Günü’ne özel bu brunch’a katılan şanslı 5 anneyi, Holiday Inn İstanbul City’den sürpriz hediyeler de bekliyor.

Kişi başı ücretin 45 TL olduğu ve 150 çeşit içeren menünün sunulduğu brunch’ta, 0 – 5 yaş arası çocuklar için ücret alınmazken, 5 – 12 yaş arası çocuklara da yüzde 50 indirim uygulanacak.

Holiday Inn İstanbul Turgut Özal Cad No 189, Topkapı / İstanbul
Telefon: 0 212 530 99 00
Tarih: 12 Mayıs 2013 Pazar
Saat: 11:00

Mövenpick Hotel Istanbul'da Anneler Günü Brunch'ı

Mövenpick Hotel Istanbul, Anneler Günü'nde annelere özel lezzetli brunch'ın yanı sıra, çocuklara için pasta süsleme kursuyla renkli ve eğlenceli bir program sunuyor.

12 Mayıs 2013 Pazar günü, 12.00-15.00 saatleri arasında AzzuR Restaurant’ta sunulan Anneler Günü Brunch’ında, İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan Türk kahvaltılık çeşitleri, Akdeniz mutfağından örnekler, Mövenpick dondurmaları gibi lezzetler canlı piyano müziği eşliğinde sunuluyor.

Brunch sırasında çocuklar da, onlara özel düzenlenen pasta süsleme kursunda eğlenceli vakit geçirecek ve annelerine üzerine ismini yazdıkları kalp şeklindeki pastaları hediye etme fırsatı yakalayacaklar.

Brunch’ta en az iki tam ödeyen yetişkin ile birlikte olduğu takdirde annelerden ücret alınmıyor. Kişi başı 107 TL olan brunch, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş çocuklara yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor.

Etkinlikle ilgili rezervasyon için 0 212 319 29 29 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Çırağan Sarayı'nda Özel Anneler Günü Brunch'ı

Çırağan Palace Kempinski, 12 Mayıs 2013 Pazar Anneler Günü'nde Boğaz manzarası eşliğinde bir brunch keyfi sunuyor.

Çırağan Sarayı’nın bahçesi içindeki Laledan Restoran’da düzenlenen brunch'ta, 300’e yakın organik çeşitle lezzet büfesi yer alacak.

Brunch sırasında çocuklar da, Çocuk Odası’ndaki animasyon ekibi ve oyun parklarında eğlenceli bir gün geçirecek. Yaratıcı pastane ekibi ise evlerine gitmeden önce annelere, günün en tatlı hediyesini sunacak.

12:00 – 16:00 saatleri arasında düzenlenen brunch için kişi başı katılım fiyatı 160 TL, 0-5 yaş arası çocuklar için ücretsiz; 6-12 yaş arası için ise yüzde 50 indirimli olarak sunuluyor. Rezervasyon için 0 212 236 73 33 numaralı telefondan bilgi alınabiliyor.


Le Méridien İstanbul Etiler'de Anneler Günü ve "Brunchart"

Her Pazar 11.30-15.00 saatleri arasında düzenlenen açık büfe brunch’ta anne-babalar La Torre Restoran’ın açık büfe sunumuyla keyif yaparken, Anneler Günü'nde “Brunchart”a katılan çocuklar ise annelerine özel hediyeler yapacaklar. Ayrıca tüm annelerimize kendilerini yenileyebilmeleri için Explore Spa and Fitness’daki tüm masaj ve terapilerde yıl boyu geçerli olacak yüzde 50 indirim kuponu hediye edilecek.

“Brunchart”a katılım ücreti 8 yaşa kadar olan çocuklar için ücretsiz, 8-12 yaş % 50 indirimli ve yetişkinler için 100 TL.

Telefon: 0 (212) 384 00 00

Sheraton İstanbul Ataköy'de Anneler Günü'ne Özel Brunch

Sheraton İstanbul Ataköy, 12 Mayıs Pazar Anneler Günü’nde tüm anneleri sevdikleri ile birlikte keyifli ve lezzetli bir sabah kahvaltısında buluşturacağı bir brunch düzenliyor.

Cook Book Restaurant’ta, 10:00’de başlayıp 15:00’e kadar devam edecek brunch’ta Sheraton İstanbul Ataköy’ün şefler,i Türk ve dünya mutfağının en güzel lezzetlerini bu kez anneler için hazırlayor. Brunch’a sevdikleriyle birlikte gelen anneler, Sheraton İstanbul Ataköy’ün misafiri oluyor; ücretsiz olarak ağırlanıyor.

Anneler, brunch sonunda günün anısına küçük saksılar içinde minik çam ağaçları ve karanfiller ile uğurlanıyor.

Uzun sohbetler eşliğinde yapılan kahvaltının ardından isteyen anneler Positive SPA’da cilt bakımı kampanyasından yüzde 20 indirimli olarak yararlanıyor. Sheraton İstanbul Ataköy’de “Anneler Günü Brunch”ı KDV dahil 70 TL’ye sunuluyor.

Rezervasyon: 0 (212) 413 06 00

Divan Grubu'nda Anneler Günü

Divan Çukurhan’ın içerisinde yer alan Çengelhan’da misafirlere, Anneler Günü’ne özel açık büfe kahvaltı sunuluyor. 10.30 – 13.30 saatleri arası tadılabilecek kahvaltının kişi başı fiyatı 42 TL olarak belirlendi. Ayrıca o gün, çocuklar için düzenlenecek pasta kursu sayesinde, 7-12 yaş arası çocuklar, annelerine kendi yaptıkları pastaları hediye edebilecekler. Pasta yapım kursunun ücreti ise 35 TL.

Taksim’deki Divan Pub, 12 Mayıs Anneler Günü'ne özel brunch, 12.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşiyor. Geleneksel zeytinyağlılar, meze, peynir ve şarküteri çeşitleri, Japon mutfağından tatlar, deniz ürünleri, taze meyve suları ve tatlılardan oluşan brunch’ın kişi başı fiyatı 110 TL olarak belirlendi.

Divan Bursa, 12 Mayıs Anneler Günü’ne özel brunch düzenleniyor. Divan şeflerinin seçimleriyle hazırlanan brunch tüm annelere yüzde 10 indirimle sunuluyor. Brunch’ın kişi başı fiyatı ise 32 TL. Divan Çorlu’da; Anneler Günü için hazırlanmış özel menüsü ile brunch, 10.00 – 14.00 saatleri arasında tadılabiliyor. Brunch’ın kişi başı fiyatı 39 TL olarak belirlendi.

Divan Kalamış Brasserie, Divan Brasserie Bebek ve Divan Erenköy de gün boyu anneleri özel menüler bekliyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir