Çocuk Yarışmaları

Özdilekpark ‘da Anneler Gününe özel yarışma

Özdilekpark AVM’de “Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması” başlıyor

Özdilekpark Alışveriş Merkezi, Anneler Gününe özel “Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması” düzenliyor. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan ödüllü yarışmada, birbirlerine en çok benzeyen anne ve çocukları belirlenecek.

Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışma’sına katılmak isteyen anne ve çocuk adayları, Özdilekpark Alışveriş Merkezi danışma noktasına 8 Mayıs 2010 tarihine kadar başvurabilecekler. Yarışma sonunda birinciye 750 ytl, ikinciye 500 ytl ve üçüncüye 250 ytl Özdilekpark AVM’deki herhangi bir mağazada kullanılmak üzere hediye çeki verilecek. Final yarışması; 9 Mayıs 2010’da saat 14:30 da Özdilekpark Alışveriş Merkezi’nde yapılacak.

Yarışmaya başvurabilmek için, birbirlerine benzeyen anne ve çocuk adayları, birlikte önden çekilmiş en az 30 x 40 cm. ebatlarında bir adet fotoğrafları ile başvuru formlarını eksiksiz tamamlayıp imzaladıktan sonra Özdilekpark AVM danışmaya posta veya şahsen elden teslim etmeleri yeterli olacak.

Her yaştan, anne ve çocuğunun katılabildiği yarışmaya, her yarışmacı en fazla iki adet fotoğrafla katılma hakkına sahip. Annesinin Kopyası Fotoğraf Yarışması ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isteyen katılımcılar 0 242-444 44 16 numaralı Özdilek müşteri danışma hattı’na başvurabilirler.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.