Çocuk Kulübü

Parti Temaları – Çocuklar İçin Temalı Parti Süsleri

Parti temaları için süsleri her zaman mağazadan satın almak zorunda değilsiniz. Onları evde çocuklarla birlikte yapmak koladır ve bu eğlenceli olabilir.

Temalı partiler doğum günleri ve tatilleri çocuklar için ekstra eğlenceli hale getiriyor. Temayla uyuşan parti süsleri ise herhangi bir partiyi daha da eğlenceli yapar. İşte çocukların kendilerinin yapabileceği basit ve kolay temalı parti süsleri.

Parti Temaları

Puantiyeli Parti Süsleri

Puantiyeli Parti Süsleri

Çocuklar puantiyeli süslere bayılırlar. Parti için süslemeler hazırlamak süper kolay ve çok eğlenceli. Basitçe renkli kraft kağıt, zımba, daire şeklindeki etiketleri, bazı daire şablonlarını ve boyalarını toplayın ve başlayın. Farklı renklerde noktalara yapıştırarak veya boyayarak odanın her yerine ipleri yerleştirebilmek için isim etiketleri, yiyecek etiketleri, davetiyeler yapın. Çember biçimli pankartlar ve bardak altlıkları ve ayrıca flamalar için kağıtlarda kesik oluşturun. Duvarlara ya da zeminlere irili ufaklı yuvarlak kağıtlar yapıştırın.

Parti çantaları ve pankartlar için, hazır damgalar satın alın, çocukların damga ile her yere noktalar damgalamalarını sağlayın. Afişe bir mesaj yazın ve noktalı çantaları küçük daire şeklinde parti notlarıyla doldurun.

Balon Temalı Parti Süsleri

Balonlar her çocuğun favorisidir ve balon temalı bir parti için süslemeler çocuklar tarafından kolayca yapılabilir. Çok sayıda balon alın, balonları şirin. Tüm zemini balonlarla kaplayın. Bir avuç balon bile çekici olabilir. Dilerseniz balonları etrafa dağıtmak yerine birbirine bağlayın ve balon kümelerini tavandan sarkıtın.

Çocuklar yiyecek etiketlerini kesebilir ve renklendirebilir. Bu etiketler balon formunda olabilir. Balon efektini tamamlamak için, yani bir delik açmak ve şerit veya renkli bir iplikle etiketler yapmak için bir delgeç kullanın.

Ucuz bir çizim kağıdı alın ve çocukların kendi balon temalı parti afişlerini yapmalarına izin verin. Balonları çizmek kolaydır ve onları renklendirmek çok eğlencelidir. Parti torbalarını şeker veya parti malzemeleriyle doldurun ve sonra şeridi kullanarak balonu torbanın içine bağlayın. İşte eğlenceli ve basit bir parti çantası.

Kış Temalı Parti Süsleri

Kış teması; kar, kar taneleri ve kardan adamlarla kesinlikle kolay ve eğlenceli bir temadır. Pamuktan kar taneleri yapabilirsiniz. Çocuklar ayrıca bir kar tanesi şablonu ve beyaz boya kullanarak kış temalı tabak altlığı yapabilirler. Şablonu koyu renkli kraft kağıdın üzerine yerleştirin ve ardından beyaza boyayın. Sonra kağıda tabak altlığı formu verin. Her yaştan çocuk kolayca kardan adam şeklinde masa dekorasyonları yapabilir. Kraft kağıt kullanarak kardan adam çizmesini sağlayın. Ardından onu boyayın.

Temalı partiler çocuklar ve yetişkinler için zevklidir. Kendi dekorasyonlarınızı yapmak, hem ucuz hem de benzersiz bir seçenek olarak eğlenceye katkıda bulunabilir.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.