Çocuk Haberleri

Philips AVENT emzirme aksesuarlarını sundu

Philips AVENT, annelerin bebeklerini rahat bir şekilde emzirebilmeleri için, 30 yıllık tecrübesiyle özel olarak geliştirdiği emzirme aksesuarlarını sundu.

Emzirme döneminde kullanılan aksesuarlar, büyük önem taşır. Çünkü bunlar, bebekler için en sağlıklı besin kaynağı olan anne sütünü, bebeğe en doğal şekilde aktaran ürünlerdir.

Philips AVENT’in VIA Saklama Kapları, Göğüs Ucu Kremi, Göğüs Ucu Çıkarıcıları, Göğüs Pedleri, Göğüs Kalkanı ve Göğüs Ucu Koruyucuları’ndan oluşan emzirme aksesuarları ise, annelerin emziklilik dönemini en rahat şekilde geçirmelerini sağlayarak, bebeklerine daha uzun süre anne sütü vermelerine yardımcı oluyor.

Saklama poşetleri ile gelen hijyen

Anne sütü için ultra koruma sağlayan, geniş ağız yapısı sayesinden sütün kolayca doldurulmasını ve boşaltılmasını sağlıyor. Sıcak damgalı ve kuvvetlendirilmiş çift katlı poşetlerin akıtmaz çift fermuarı ekstra güvenlik sağlarken; sıkı mühürlü ağız yapısı ise, tam hijyen sağlıyor.

VIA Saklama Kapları pratik çözümler sunuyor

Philips AVENT VIA Saklama Kapları, sütü saklarken ve bebeğe verirken annelere pratik çözümler sunuyor.

Kaplar, göğüs pompasına yerleştirildiğinde süt, doğrudan kaba sağılabiliyor ve ardından buzdolabında veya derin dondurucuda saklanabiliyor.

Damlatmayan, çevirmeli sisteme sahip olan kaplar, tüm Philips AVENT biberon emzikleri ve bardak uçları ile kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra, Sızdırmaz Kapaklar, tüm Philips AVENT biberonlarını anne sütü saklama kabına dönüştürüyor. Son kullanma veya dondurma tarihinin kapak üzerine yazabildiği Sızdırmaz Kapaklar, anne sütünün sızıntı olmadan saklanmasını ve dondurulmasını sağlıyor.

Göğüs uçlarını koruyan kalkan

Philips AVENT Göğüs Kalkanı, sahip olduğu ultra yumuşak göğüs kapakları ile göğüs uçlarında oluşacak çatlaklara karşı koruma sağlıyor, iç çamaşırı veya kıyafetlerle sürtünmeyi engelliyor. Havalandırmalı kapakları sayesinde emzirme döneminde hasar gören göğüs uçlarının daha çabuk iyileşmesine yardımcı olan Göğüs kalkanı, göğüslerdeki şişkinliği azaltırken, yapısında bulunan delikler sayesinde hava dolaşımını kolaylaştırıyor.

Annelerin emzirirken veya göğüs pompası kullanırken, bebeklerine verecekleri daha fazla sütün toplanmasına yardımcı olması ise, Philips AVENT Göğüs Kalkanı’nın en önemli özelliğini oluşturuyor.

Göğüs Ucu Kremi çatlakların oluşumunu engelliyor

Philips AVENT Göğüs Ucu Kremi, sahip olduğu Medikal Lanolin ile cildin nem seviyesini artırırken, çatlak oluşumunu da en aza indiriyor. İçeriğindeki doğal Aloe Vera ve Hindistan Cevizi yağıyla cildi nemlendirmeye ve sızıların azalmasına yardımcı oluyor.

Kokusuz, hipoalerjenik, renklendirici ve parfüm içermeyen Göğüs Ucu Kremi ile bebeklerin sağlıklı gelişimi izlenirken, anneler de emzirmenin keyfini yaşayabiliyor.

Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek uzun süre emzirme

Ultra hassas, yumuşak, kokusuz ve tatsız silikondan üretilen Philips Göğüs Ucu Koruyucu Kelebek, göğüs uçlarındaki ağrıya son veriyor.

Bebeklerin göğüs ile daha çok temas kurabilmesi için kelebek şeklinde tasarlanan göğüs kelebeği, göğüs uçlarının yaralanmadan bebeklerin uzun süre emzirilmesini mümkün kılıyor.

Göğüste oluşabilecek yaraların süte bulaşmasını engelleyen kelebek tasarımı sayesinde anneler konforlu ve rahat bir annelik yaşarken; bebeğin anne ile teması kesilmiyor.

Termopedler daha rahat bir süt akışı sağlıyor

Emzirme uzmanlarıyla birlikte geliştirilen Termopedler, göğsün anatomisine uygun yapısı ile emzirme öncesi anne sütü akışını uyarmaya ve rahatlatmaya yardımcı oluyor. Soğuk kullanıldığı zaman acıyan veya tıkanmış göğüsleri rahatlatan, sıcak kullanıldığı zaman ise emzirme öncesi anne sütü akışını uyaran Termopedler, yumuşak yıkanabilir kılıflara sahip.

Göğüs Pedleri ile rahatlık ve hijyeni bir arada

Gece ve gündüz kullanımı için farklı seçenekleri bulunan Göğüs Pedleri, annelerin kendilerini rahat ve güvende hissetmeleri için tasarlandı.

Elbise altından görünmeyen, yapışkan bantları sayesinde kaymayan Göğüs Pedleri, benzersiz 4 katmanlı yapısı sayesinde anne sütünü kesinlikle sızdırmıyor. Yumuşak ve nefes alabilen doğal malzemeden üretilen Göğüs Pedleri’nin birden fazla katmanı üstün emicilik sağlarken tek yönlü üst yüzeyi de nemi pedin içinde hapsediyor.

Niplette Göğüs Ucu Çıkarıcı içe dönük göğüs uçlarına çözüm sunuyor

Emzirmek isteyen anneler için potansiyel bir sorun olabilecek düz veya içe dönük göğüs uçlarına Philips AVENT, Niplette ile basit ve etkili bir çözüm sunuyor.

Nazik vakum yoluyla göğüs ucunu küçük, plastik, yüksük benzeri hazneye çeken Niplette’nin etkisi, klinik olarak kanıtlandı. Birkaç haftalık sürekli kullanım sonunda göğüs ucunun dik durmasını sağlayan Niplette, hamile kalmadan önce kullanıldığında daha da ideal sonuçlar sunabiliyor ve kalıcı düzeltme sağlıyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir