Alışveriş

Piazza AVM Okul Alışverişi Kampanyası 2016

Piazza AVM okul alışverişi kampanyası ile 19 Eylül 2016’da başlayacak olan eğitim öğretim dönemi için belli bir alışveriş tutarının üstüne çıkılması durumunda, çocuklara okul eşyaları armağan ediyor.

Kahramanmaraş Piazza, Samsun Piazza ve Urfa Piazza AVM’lerde geçerli olan kampanyada 50 TL ve 250 TL üzeri alışverişlerde çocuklara özel sürpriz hediyeler sunuluyor.Piazza AVM Okul Alışverişi Kampanyası

3-12 Yaş Grubundaki Çocuklar İçin Hediye Okul Seti

Kahramanmaraş ve Urfa Piazza AVM’lerde, hafta içi yapılacak olan 50 TL ve üzeri alışverişlerde, Piazza Club üyelerine okul seti hediye edilecek. 3-6 yaş grubundaki çocuklar için hazırlanan sette; boyama kalemi, çanta, boyama kitabı, DVD çizgi film, oyun hamuru ve Piazza Dergisi yer alıyor. 7-12 yaş aralığındaki çocuklar için hazırlanan sette ise; çanta, kalem seti, defter, fosforlu kalem, yapışkanlı not kağıdı, hikaye kitabı ve Piazza Çocuk Dergisi bulunuyor. Okul alışverişi kampanyası 16 Eylül tarihine kadar hafta içi yapılan alışverişlerde geçerli olacak.

Çocuklar İçin Hediye Çanta ve Okul Seti

Samsun Piazza AVM’de 19-23 Eylül tarihleri arasında bir gün içerisinde toplam 250 TL alışveriş yapılması durumunda ise çocuklara okul çantası hediye ediliyor. Aynı gün içerisinde 100 TL ve üzeri alışverişlerde ise çocuklara okul seti armağan ediliyor. Samsun Piazza AVM okul alışverişi kampanyası için Piazza Club üyeliğine sahip olunması gerekiyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.