Çocuklar için Eğlence

Playstation 3 Turnuvası başladı

ECE Türkiye tafafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde 7 gün sürecek futbol ve Street Fighter heyecanı, geçtiğimiz gün başladı. PES 2009 ve Street Fighter IV tutkunlarının birincilik mücadelesi vereceği turnuvanın birbirinden güzel ödülleri ise 02 Ağustos’da sahiplerini bulacak.

Ziyaretçilerine açıldığı günden bu yana alışverişin yanı sıra sosyal ve kültürel aktivitelerle hizmet vermeyi ilke edinen CarrefourSA Maltepe Park, Playstation 3 Turnuvası ile öncü projelerine bir yenisini ekliyor. ECE Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilen Alışveriş Merkezi bünyesinde 27 Temmuz -02 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan Playstation 3 Turnuvası kapsamında futbol ve Street Fighter tutkunu ziyaretçiler birincilik mücadelesi verecekler.

Playstation 3 Turnuvası ziyaretçilerin keyifli vakit geçirip, adrenalin artıracağı ve yeni dostluklar kazanacağı keyifli bir aktivite olacağı gibi yarışmada dereceye girenler birbirinden güzel hediyelerin de sahibi olacak.

Turnuva 02 Ağustos’da ödül töreniyle son bulacak. Turnuva karşılaşmalarında yarışmacılar, Sony Playstation 3 oyun konsolu ile mücadele edecekler. Yarışmaya katılmak isteyen ziyaretçiler PES 2009 ya da Street Fighter IV dallarından sadece birini seçebilecek ve diğerine katılamayacaklar.

PES 2009 Ödüller
Birinci Playstation 3 (80 GB)
İkinci PSP
Üçüncü Sony MP3 Player

Street Fighter IV Ödüller
Birinci Playstation 3 (80 GB)
İkinci PS2
Üçüncü Sony MP3 Player

Ayrıca her iki dalda ilk üçe giren yarışmacılar Pamukspor’dan bir aylık ücretsiz havuz girişi kazanacaklar.

Tarih : 27 Temmuz – 02 Ağustos 2009
Yer : CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir