Kültür Sanat

Romantika Garden Anne Çocuk Festivali

Romantika Cafe, 17-19 Haziran 2016 tarihlerinde Anne Çocuk Festivali düzenliyor. Fenerbahçe Parkı içerisinde gerçekleştirilecek olan festivale, Anadolu yakasında bulunan tüm anaokul ve ilköğretim okulu öğrencileri ücretsiz katılabilecek.Anne Çocuk Festivali 2016

Üç gün boyunca devam edecek olan festival için, Anadolu yakasında bulunan okullara ücretsiz davetiye ve giriş biletleri dağıtılacak. Çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlikte, yetişkinler için giriş ücreti 25 TL olacak.

Anne Çocuk Festivali kapsamında, çocuklar tiyatro gösterileri, balon show, yüz boyama, sihirbaz gösterileri, kum boyama, müzik ve ritim aktiviteleri, canlı çizgi film karakterleri gösterileri gibi etkinliklere katılabilecek. Anne Çocuk Festivali boyunca, çocuklara pop corn, pamuk şeker gibi yiyecekler de ikram edilecek.

17, 18 ve 19 Haziran 2016 tarihlerinde yapılacak olan Anne Çocuk Festivali, saat 11.00 ile 18.00 arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğe 0-14 yaş aralığındaki tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı