Çocuk Haberleri

Sarıyer Sanat Tiyatrosu sezonu 2 çocuk müzikali ile açıyor

22 yıldır çocukları sanatla buluşturan Sarıyer Sanat Tiyatrosu, sezonu 2 çocuk müzikali ile açıyor. “Külkedisi Harikalar Diyarında” ve “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” oyunları, Ekim ayı boyunca çocuklar ile buluşuyor.

Sariyer-Sanat-Tiyatrosu-logoSarıyer Sanat Tiyatrosu, çocukları maceralı yolculuklara çıkarmaya ünlü masal kahramanları aracılığıyla devam ediyor. Sahneye taşınan “Külkedisi Harikalar Diyarında” ve “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” müzikalleri, sevginin, dayanışmanın ve dostluğun önemini vurguluyor.

Sezon “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” ile açılıyor

Sarıyer Sanat Tiyatrosu, 2014-2015 tiyatro sezonunu yeni oyunu “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” ile açıyor. 6 yıldır beğeniyle izlenen “Ali Baba’nın Çiftliği” oyununun devamı niteliğinde olan “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” oyunu, dağların kızı Heidi, en yakın arkadaşı Peter ve Ali Baba’nın Çiftliğinin hayvanlarını aynı sahnede buluşturuyor.

Sarıyer Sanat Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Sabahattin Mutluer tarafından yazılan ve sahneye taşınan oyunda; Paris’te konser verme hayalleri kuran eşek, köpek, kedi ve horozdan oluşan müzik grubu, Ali Baba’nın Çiftliğini ziyarete gitmek için yola çıkan Heidi ve Peter, kasabanın hayalci çocuğu Nino’nun eğlence dolu maceraları anlatılıyor.

Ekim ayı boyunca her hafta sonu, saat 13.00’te Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek “Külkedisi Harikalar Diyarında” ve “Heidi Ali Baba’nın Çiftliğinde” oyunları için yüzde 25 indirim uygulanacak.

Külkedisi Harikalar Diyarında

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir