Çocuk Kulübü

Selena Gomez Revival Tur 2016

Selena Gomez’in, ikinci solo konser turnesi olan Revival Tour, 6 Mayıs 2016’da başlıyor. Selena Gomez, 7 ay boyunca devam edecek olan tur kapsamında ABD ve Kanada’nın yanı sıra, Japonya, Belçika, Çek Cumhuriyeti gibi ülkelerde de sahne alacak. Ancak Selena Gomez, Revival Tour kapsamında, maalesef Türkiye’ye gelmeyecek.Selena

Selena, Revival Tour ile ilgili detayları, 1 Ekim 2015 tarihinde açıklamıştı. Revival Tour için çok sabırsız ve heyecanlı olduğunu her fırsatta söyleyen Selena, Ekim ayından bu yana bu büyük dünya turu için hazırlanıyır. ABD, Avrupa ve Asya ülkelerinde konserler verecek olan Selena, toplamda 74 kere sahneye çıkacak.

Selena, Revival Tur’a, 6 Mayıs 2016’da gerçekleşecek olan Las Vegas konseri ile başlayacak. Mayıs ayında toplamda 16 konser verecek. Haziran ayında ABD’de konserler verecek olan Selena, toplam bu ay içerisinde 20 defa sahnede olacak. Temmuz ayında ise Asya ülkelerine gidecek. Endonezya, Malezya, Tayland, Filipinler ve Japonya’da konser verecek olan Selena, ne yazık ki, Revival Tour kapsamında Türkiye’ye gelmeyecek.

Selena Gomez Revival Tour takvimine, Gomez’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz: https://www.selenagomez.com/

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.