Kültür Sanat

Siz Evde Yokken, Evcil Hayvanlarınız Neler Yapıyor?

“Siz her gün işe ya da okula giderken, evcil hayvanınız evin içinde neler yapıyor?” Bu fikirden yola çıkılarak, animasyon olarak çekilen The Secret Life of Pets (Petlerin Gizli Yaşamı) 2016’da vizyona girecek. 

Evcil Hayvanınızı Ne Kadar Tanıyorsunuz?

Son derece sevimli görünen bir köpek, neşeyle öten bir kuş, uslu bir kedi.. Evcil hayvanların dünyasında her şeyin göründüğü gibi olmayabilir. Chris Renaud ve Yarrow Cheney ikilisinin yönetmen koltuğunda oturduğu film, The Secret Life of Pets özellikle evcil hayvan sahibi olanlar tarafından merakla bekleniyor.

2016 yılının yaz aylarında vizyona girmesi beklenen animasyon filmde Ellie Kemper, Lake BellKevin Hart gibi oyuncuların yer alıyor.

Film, Terk Edilen Petlere de Vurgu Yapıyor

Evcil hayvanların sahipleri tarafından terk edilmesine de dikkat çeken film, Duke adlı yeni bir evcil hayvanının Manhattan’daki apartmana gelmesiyle başlıyor. Bir anda işlerin karışmasıyla, köpekler kendilerini New York sokaklarında buluyor.

New York’un acımasız sokaklarında kalmaya başlayan köpekler, son derece kurnaz olduğunu düşündükleri Snowball’a karşı birleşirken, Snowball da sahipleri tarafından terk edilmiş hayvanlardan bir ordu kuruyor. Bütün amacı ise insanlardan ve sahipleriyle insanlarla birlikte yaşayan hayvanlardan intikam almak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı