Anne Baba Okulu

Sömestir Tatili Etkinlikleri 2015

2014 – 2015 eğitim öğretim yılı takvimine göre yarıyıl tatili 26 Ocak 2015 Pazartesi günü başlayacak ve 6 Şubat 2015 Cuma günü sona erecek. 15 gün boyunca tatil yapacak öğrenciler sömestir etkinlikleri ile tatillerini daha verimli kılabilecek. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere, Türkiye’nin bütün illerinde sömestir etkinlikleri öğrenciler için hazırlanacak.

somestirSömestir Etkinlikleri Programları

Sömestir tatili programları; eğlence, sanat, bilim başta olmak üzere farklı alanlardaki etkinlikleri kapsıyor. Özellikle ilköğretim düzeyinde eğitim gören çocuklar için birçok farklı eğitim programı ve etkinlik düzenliyor. Her yıl olduğu gibi, bu yıl da çocuklar sömestir etkinlikleri ile derslerden biraz uzaklaşıp; tiyatro, dans, müzik, bilim gibi alanlarda eğlenme şansı bulacak.

İstanbul Sömestir Etkinlikleri

İstanbul sömestir etkinlikleri 2015 yılında oldukça hareketli olduğu gibi bu yıl dünya çapında ünlü olan iki gösteri İstanbul’da çocuklar ile buluşacak. Madagascar Live Show (Madagaskar Canlı Şov) ve Ice Age Live (Buz Devri Canlı) gösterileri yarıyıl tatili etkinlikleri arasında en fazla ilgi çeken gösteriler arasında yer alıyor. İstanbul’un yanı sıra, Türkiye’nin birçok noktasında, Devlet Tiyatroları ve özel tiyatrolar başta olmak üzere, birçok çocuk oyunu, müzikal ve müzikli oyun sergilenmeye devam edecek.

Sömestir Tatili Etkinlikleri

Yarıyıl Tatilinde Çocuklar için En Eğlenceli Etkinlikler

Yarıyıl Tatilinde Vizyondaki Çocuk Filmleri

2015 Yarıyıl Tatili için Çocuk Kitapları Önerileri

2015 Sömestir Etkinlikleri Snowboard ve Kayak Kampları

Yarıyıl Tatili Çocuk Tiyatroları

Sömestir Tatili Çocuk Kitapları

Sömestir AVM Etkinlikleri

Yarıyıl Tatili Çocuk Tiyatroları

AVM Sömestr Etkinlikleri

Sömestir tatili etkinlikleri 2015 yılı içerisinde çocuklar atölye çalışmaları yapma fırsatı da bulacak. Birçok şehirde çocuklar için sömestir tatili boyunca düzenlenecek etkinlikler sayesinde çocukların okul stresinden uzaklaşması hedeflenecek.

Sömestir etkinlikleri ilköğretim ve lise düzeyinde eğitim alan öğrenciler, 9 Şubat 2015 Pazartesi günü 2014-2015 eğitim öğretim yılının ikinci dönemine başlayacak.

 

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.

Cicicee'ye katılın!

Cicicee'deki yeniliklerden haberdar olmak için abone olun.

Bize katıldığınız için

teşekkür ederiz.