CiciceeTV

Tavşan Peter 2 – Trailer

Tavşan Peter 2 ya da orijinal adıyla Peter Rabbit 2, 2020 yılında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tavşan Peter, Will Gluck tarafından yönetilen ve Beatrix Potter’ın yarattığı Peter Rabbit hikayelerine dayanan, Rob Lieber ve Gluck tarafından yazılmış, 2018 Amerikan komedi filmidir. Tavşan Peter filminin devamı olan Tavşan Peter 2 için geri sayım sürüyor. O halde ilk filmi hatırlayalım.

Tavşan Peter 2

Tavşan Peter Konusu

Tavşan Peter’da, nesiller boyu okuyucuları cezbetmiş olan bu afacan ve maceracı kahraman, bu kez kendi çağdaş komedisinin başrolünü üstleniyor. Filmde, hem Bay Yeşilbahçe’nin gıpta edilen sebze bahçesinin kontrolü, hem de hayvan dostu komşunun sevgisini kazanma mücadelesi Lake District ve Londra’ya kadar uzanırken, Peter’in Bay Yeşilbahçe’yle ezeli düşmanlığı en üst düzeye çıkıyor.

Yaramaz tavşan Peter ve arkadaşı, boş buldukları bir kır evini kendilerinin bellemişler ve orada yaşamaya başlamışlardır. Eve yerleşen iki arkadaş günlerini keyif içinde geçirmekte ve sakin bir hayat sürmektedir. Ancak bu huzurlu durum, Bay McGregor’un ortaya çıkmasıyla birdenbire değişir. Evi yıkmak için oraya gelmiş olan Bay McGregor ile sevimli kahramanlarımız arasında büyük bir savaş başlar…

Tavşan Peter 2

Will Gluck’un yönettiği film Domhnall Gleeson, Rose Byrne, Ian McKellen, Helen Mirren, Gary Oldman, Diane Lane Maggie Smith ve Kenneth Branagh; James Corden, Margot Robbie, Elizabeth Debicki, Daisy Ridley, Colin Moody, Keira Knightley ve Daniel Radcliffe tarafından seslendiriliyor.

Filmin 7 Şubat 2020’de Columbia Pictures tarafından yayınlanması planlanıyor. Filmin Türkiye’de Nisan 20202de vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir