CiciceeTV

Trolls World Tour – Trailer

Trolls World Tour, DreamWorks Animation tarafından üretilen ve Universal Pictures tarafından dağıtılan Amerikan animasyonlu bir müzikal komedi filmidir.

Walt Dohrn’ın yönettiği, David P. Smith’in eş yönetmenliğinde Gina Shay tarafından yönetilen 2016 filminin Trolls filminin devamı niteliğinde ve Anna Kendrick, Justin Timberlake, Rachel Bloom, James Corden, Jamie gibi bir grup ses kadrosuna sahip olacak. Dornan, Kelly Clarkson, Ozzy Osbourne, Sam Rockwell, Justin McElroy, Griffin McElroy ve Travis McElroy. Film, 17 Nisan 2020’de Amerika Birleşik Devletleri’nde gösterime girmeye hazırlanıyor.

Trolls World Tour

28 Şubat 2017’de, Universal Pictures ve DreamWorks Animation, 2016 filmi Trolls’in bir devamı olduğunu ve Anna Kendrick ve Justin Timberlake’in Poppy and Branch rollerini yenilediğini söyledi. Mayıs 2017’de, podcast yayıncıları McElroy kardeşler, “McElroy Kardeşler Trolls 2’de Olacak” başlıklı bir podcast aracılığıyla filmdeki roller için kampanyaya başladı. Kampanyanın başarısını takiben, DreamWorks Eylül 2018’de McElroy kardeşlerin dünya turunda kamera karşılığını alacağını doğruladı.

Film, Sam Rockwell, Chance Rapçi, Anthony Ramos, Jamie Dornan, Karan Soni ve Flula Borg’un Mayıs 2018’deki oyuncu kadrosuna eklenmesini görecek. 12 Haziran 2018’de, film Trolls Dünya Turu olarak seçildi. Ekim 2018’de, Kelly Clarkson’un oyuncu kadrosuna katıldığı ve orijinal bir şarkı söyleyeceği doğrulandı. 2019 Haziran’ında, tanıtım afişleriyle birlikte, J Balvin, Mary J. Blige, Rachel Bloom, George Clinton, Ester Dekan ve Gustavo Dudamel’i içeren yeni oyuncu üyeleri açıklandı.

Trolls World Tour Konusu

Poppy ve Branch, kendilerinin dünya üzerindeki altı ayrı troll kabilesinden birinin üyesi olduklarını öğrenirler. Her bir kabile de funk, country, tekno, klasik müzik, pop ve rock gibi müzik türlerini temsil ediyordur. Hard-rock grubun üye olan Queen Barb babası King Trash’in yardımıyla, diğer tüm müzik türlerini yok etmek istiyordur. Böylece tüm dünyaya rock müzik hakim olacaktır. Dünyanın kaderi tehlikeli ellerde olup Poppy ve Branch’in birkaç arkadaşlarını yanlarına alarak Queen Barb’a karşı savaşmaları gerekecektir.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir