Çocuk Haberleri

TRT Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı 2016

TRT tarafından düzenlenen ve bu yıl 5.si gerçekleştirilecek olan Uluslararası Çocuk Medyası Konferansı “Çocuğun Algısına Dokunmak” temasıyla, 6-7 Aralık tarihleri arasında Conrad Istanbul Boshphorus’ta gerçekleştirilecek.TRT Uluslar arası Çocuk Medyası Konferansı’na çocuk medya kuruluşları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları başta olmak üzere, çocuk medyası üzerine çalışan profesyoneller ve araştırmacılar katılacak. Türkiye’nin çocuk odaklı tek medya konferansı olma özelliğini taşıyor.

İstanbul’da 6-7 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan TRT Uluslar arası Çocuk Medyası Konferansı kapsamında, eş zamanlı atölye çalışmaları, sunum ve panel oturumları yapılacak. Türkiye’den ve dünyadan konuşmacıların katılacağı konferansta, çocuğun medyayı algılaması tüm yönleriyle ele alınacağı gibi, çocuk medyasında özgürlük ve güvenlik konuları da tartışılacak.

2016 TRT Çocuk Medyası Konferansı hakkında daha detaylı bilgi almak için www.trtcocukmedyasikonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir