Kültür Sanat

Tuvana Büyükçınar Demir bebekler için tasarladı

 Türk moda tasarımcılarından Tuvana Büyükçınar Demir, “Tuvanam Baby Couture” adını verdiği yeni markası ile çocuklar için yarattığı rengârenk tasarımlarını özel bir defileyle sundu.

Tuvana Büyükçınar Demir’in 2–6 yaş arasındaki çocuklar için tasarladığı “Tuvanam Baby Couture” markasının ilk koleksiyonu “Prima Premium Care ile Babyshow İstanbul” etkinliği çerçevesinde gerçekleştirilen organizasyonda eğlenceli bir defile ile tanıtıldı.

Ayşe Kucuroğlu, Emine Kütük ve Sedef Karamehmet gibi cemiyet hayatının önde gelen isimler, çocukları ile birlikte Tuvanam Baby Couture için podyumdaydı. Defilede anneler ve çocuklarının catwalk’u keyifli görüntülere sahne oldu, minik modeller defilede deneyimli mankenleri aratmadı.

Tuvanam Baby Couture’un görücüye çıkan bu ilk koleksiyonunda sezona hakim olan pudra renkler ön plandaydı. Koleksiyonda kat kat danteller, modern kesimli aksesuarlarla tamamlanıyordu. Defilede anneleri ile birlikte podyumda yürüyen küçük modeller mini, rengârenk ve kat kat tuvaletlerin içinde; aralarında Deniz Akkaya, Selin Toktay Özderici, Aslı Ekşioğlu, Ebru Akel, Sinem Kobal, Marta Şavkan, Arsen Gürzap ve Gül Gölge’nin olduğu davetliler tarafından alkışlarla izlendi. Defileye katılan herkesin ortak fikri bundan böyle özel davetlerde tüm bakışların bu tasarımları taşıyacak olan çocukları izleyeceği yönündeydi.

Tuvanam Baby Couture’ün defile günü gerçekleşen satışından elde edilen gelirin yarısı ise “Çocuklar Gülsün Diye” projesine aktarıldı.

Tuvanam Baby Couture koleksiyonu önümüzdeki hafta itibariyle A46 mağazasının Nişantaşı şubesinde sunulmaya başlanacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.