Çocuk Etkinlikleri

Ücretsiz Sömestr Etkinlikleri İstanbul 2016

2016 sömestr tatili 22 Ocak Cuma gününden sonra başlayacak ve 8 Şubat Pazartesi günü sona ermiş olacak. Sömestr tatili kapsamında, çocuklar için ücretli ve ücretsiz birçok etkinlik gerçekleştirilecek. Ücretsiz sömestr etkinlikleri İstanbul için ağırlıklı olarak alışveriş merkezleri ve belediyelerin düzenlediği etkinlikleri kapsayacak.

Kipa-somestr-etkinlikleri

Kipa AVM, İstanbul ücretsiz sömestr etkinlikleri kapsamında, yarıyıl tatili boyunca atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenleyecek. Çocukların el becerilerini geliştirmeye yönelik atölyelerin yer aldığı programa, farklı yaş gruplarından çocuklar, ücretsiz olarak katılabilecek.

Ahşap, karton, plastik gibi malzemeler ile odalarında ya da evlerinde kullanabilecekleri eşyalar tasarlayacak olan çocuklar, aynı anda hem eğlenme hem de kendilerini geliştirme imkanı bulacak. Yarıyıl etkinliklerinde çocukların hem sanatla ilgilenmesini hem de yeteneklerini geliştirmesini sağlamayı amaçlayan etkinlikler, haftada dört gün yapılacak.

23 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında her salı, perşembe, cumartesi ve pazar günü gerçekleştirilecek olan etkinlikler, İstanbul’un yanı sıra; Aydın, Manisa, Antalya, Yalova, Kocaeli, Tekirdağ, Edirne, Çanakkale gibi kentlerde de yapılacak.

Tarih: 23 Ocak – 7 Şubat
Mekan: Kipa AVM / Silivri
Saat: 14.00 ile 16.00


Neomarin Sömestr Etkinlikleri

Neomarin AVM, sömestr etkinlikleri kapsamında çocuklar için eğlenceli etkinlik ve atölye çalışmaları düzenleyecek. 23 Ocak 2016 ile 7 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacak olan etkinliklerde her yaştan çocuğa hitap eden atölye çalışmaları da yer alacak.

Çocuklar her gün 14.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan sömestir etkinlikleri ile hem yeteneklerini geliştirme hem de sosyalleşme imkanı bulacak.

Farklı yaş gruplarından çocukların ücretsiz olarak katılabileceği “Dolu Dolu Sömestr Etkinlikleri” ücretsiz olarak yapılacak.

Tarih: 23 Ocak – 7 Şubat
Mekan: Neomarin AVM / Pendik
Saat: 14.00 ile 16.00


Buyaka AVM

İstanbul ücretsiz yarıyıl etkinlikleri kapsamında, Buyaka AVM’de buz pateni etkinlikleri düzenlenecek. “Ice Dream Show” programı kapsamında, çocuklar buzda paten kaymayı öğrenecek. Uzman antrenörlerin yer alacağı etkinliğe farklı yaş gruplarından çocuklar katılabilecek.

Çocukların hem eğleneceği hem de sosyalleşeceği bir yarıyıl tatili geçirmesini hedefleyen Buyaka AVM’nin buz pateni etkinliğine tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

22 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan sömestr etkinliklerde çocuklar buz pateni yapmayı öğreneceği gibi, penguen kızaklarla da eğlenecek.

Tarih: 22 Ocak – 7 Şubat
Mekan: Buyaka AVM / Ümraniye
Saat: 13.00 ile 20.00


Optimum AVM Sömestr Etkinlikleri 2016

Optimum AVM, sömestr 2016 etkinlikleri kapsamında, Scooby Doo ve ünlü arabası Mystery Machine’i çocuklarla buluşturacak. 22 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında saat gerçekleştirilecek olan etkinliklere her yaştan çocuk katılabilecek.

Çocukların eğlenmesini sağlamak ve yarıyıl tatilini etkili bir şekilde geçirmelerine ortam hazırlamak amacıyla gerçekleştirilecek olan etkinlik, 12.00 ile 22.00 saatleri arasında yapılacak.

Not: Etkinliğe katılım, 22-31 Ocak tarihleri arasında, Optimum Club’tan 50 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda ücretsiz olacaktır.

Tarih: 22 Ocak – 31 Ocak
Mekan: Optimum AVM / Ataşehir
Saat: 12.00 ile 22.00


Alvin ve Sincaplar – Trump AVM

Alvin-ve-sincaplar

Trump AVM, İstanbul ücretsiz sömestr etkinlikleri kapsamında, Alvin ve Sincapları çocuklar ile buluşturuyor. 23 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında yapılacak olan etkinliklerle, çocuklar kay kay pistinde eğitim alacağı gibi, özel şovları da izleyecek.

Çocukların fiziksel aktivitede bulunmasını sağlayacak olan etkinlikler, ücretsiz gerçekleştirileceği gibi, etkinliğe katılan tüm çocuklara Alvin ve Sincaplar posteri de hediye edilecek.

Tarih: 23 Ocak – 31 Ocak
Mekan: Trump AVM / Şişli
Saat: 12.00, 14.00, 16.00 ve 18.00


Pepee

İstanbul sömestr etkinlikleri kapsamında, Ataşehir Brandium AVM, Pepee gösterisi ile çocuklarla buluşacak. Sömestr tatili boyunca devam edecek olan etkinliklere tüm çocuklar katılabilecek.

29 Ocak ile 7 Şubat tarihleri arasında, her gün saat 13.00 ile 19.30 arasında yapılacak olan etkilniklerde, Pepee şarkı ve gösterileri ile çocukları eğlendirecek. Çocukların eğlenceli bir tatil geçirmesi amacıyla düzenlenen Pepee etkinliklerinde, çocuklar Pepee’nin Bebe ve Şila ile de eğlenecek.

Tarih: 29 Ocak – 7 Şubat
Mekan: Brandium AVM / Beylikdüzü
Saat: 13.00 – 19.30


snoppy

Aqua Florya AVM, sömestir etkinlikleri kapsamında, çocukları en sevilen çizgi karakterlerden biri olan Snoopy ile buşuturacak. Yarıyıl tatilinde, çocukları Snoopy’nin dünyasını keşfetmeye davet eden Aqua Florya AVM, çocukların sosyal ilişkilerini geliştirebileceği ve istedikleri gibi eğlenebilecekleri bir alan yaratmayı hedefleyecek.

22 Ocak ile 31 Ocak tarihleri arasında, saat 12.00’de başlayacak olan Snoopy etkinlikleri, saat 19.00’a kadar devam edece. Farklı yaş gruplarından çocukların katılabileceği etkinlik, ücretsiz olarak düzenlenecek.

Tarih: 22 Ocak – 31 Ocak
Mekan: Aqua Florya AVM / Küçükçekmece
Saat: 13.00 – 19.30


Atölye ve Etkinlikler – Flyinn AVM

flyinn

İstanbul sömestr etkinlikleri ile çocukların eğlenmesi amacıyla atölye ve etkinlikler düzenleyecek olan Flyinn AVM, 23-24 Ocak ile 30-31 Ocak tarihlerinde çocuklarla buluşacak.

Çocukların ince motor kaslarını geliştirmeyi sağlayan, hayal güçlerini geliştiren ve sosyalleşmelerini sağlayacak olan etkinlikler düzenleyecek olan Flyinn AVM’de çocuklar taç yapımı, kapı süsü yapımı, ahşap düdük boyama gibi atölyelere katılacak. Bunun yanı sıra, illüzyonist gösterisi ile sosis balon şovu izleyecek olan çocuklar, Calliou Müzikali ve Bremen Mızıkıcıları Müzikali’ni de görecek.

23-24 Ocak ile 30-31 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinliklere, tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Tarih: 23 Ocak – 31 Ocak
Mekan: Flyinn AVM / Bakırköy
Saat: 15.00 – 16.30

4 Yorum

4 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.