Çocuk Haberleri

Ülker Hero Baby’den Bebek Meyveleri ile Hazırlanmış Yüzde 100 Meyve Suyu

Ülker Hero Baby’nin, sağlıklı cam şişede, şeker ilavesiz, katkısız, yüzde 100 meyveden üretilen bebek meyve suyu, bebekler için güvenli bir besin kaynağıdır. Ülker Hero Baby bebek meyve suyu, doğal tarımla özel olarak yetiştirilen‘bebek meyveleri” ile hiçşeker eklenmeden üretiliyor. Ayrıca biberon emziği ile uyumlu şişesi sayesinde anında içime hazır.

Ülker Hero Baby, şeker ilavesiz, katkısız ve %100 meyveden oluşan bebekmeyve suları ile bebek beslenmesinin güvenilir ismiolmaya devam ediyor.Ülker Hero Baby bebek meyve suları doğal tarımla özel olarak yetiştirilen‘bebek meyveleri’ ile üretiliyor.

‘Bebek meyveleri’ seçilmiş özel bahçelerde, doğal tarım yöntemleri ile Ülker Hero Baby için üretiliyor. Bu meyveler 530 farklı tarım ilacının yani bilinen tüm tarım ilaçlarının analizinden geçiriliyor.Ülker Hero Baby meyve suları bebek meyvesi standardında olduğundan emin olunan meyveler ile şeker eklenmeden hazırlanıyor.

Ülker Hero Baby meyve suları, biberon emziği ile uyumlu minik cam şişeleri sayesinde anında biberona dönüşebiliyor. Bu sayede annelere büyük kullanım kolaylığı sunuyor. Ülker Hero Baby meyve sularının dolumu esnasında meyve suyunun hava ile teması tamamen kesiliyor. Özel kapakları vakum ile kapanıyor.Böylece Ülker Hero Baby meyve suları raf ömrü boyunca tüm besinsel faydalarını ve lezzetini koruyabiliyor.

Ülker Hero Baby’nin Elma Suyu, Üzüm Havuç Suyu ve Karışık Meyve Suyu çeşitleri bulunuyor.

Ülker Hero Baby

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir