Çocuk Etkinlikleri

Wilo Dünya Su Günü Etkinliği – Kozzy AVM

Pompa sistemleri sektöründe hizmet veren Wilo, 22 Mart Dünya Su Günü’nde çocuklar için Kozzy AVM’de etkinlik gerçekleştirecek.

Çocuklar Su Tasarrufunun Önemini Öğrenecek

Çocuklara su tasarrufunun önemini anlatmak ve suyun canlılar için sahip olduğu önemi vurgulamak amacıyla birçok proje gerçekleştiren Wilo, Dünya Su Günü etkinlikleri kapsamında, Kozzy AVM’de interaktif ve uygulamalı programlar yapacak. Çocukların pompaların suyu taşıma sistemini öğrenebilmeleri ve suyun doğadaki farklı halleri konusunda fikir edinebilmeleri için deneylerin yapılacağı etkinlik 22 Mart Pazar günü gerçekleşecek.

Suya Yön Veren Gizli Kahramanlar Atölyesi

Suya Yön Veren Gizli Kahramanlar Atölyesi isimli etkinlik ile suyun bilinmeyen özelliklerini çocuklara tanıtarak, hem çocukların bu alanda farkındalık kazanmasını hem de çocukların hayal gücünün gelişmesini amaçlayan Wilo, Kozyatağı Kozzy AVM’de yapılacak deneylerde su maskotlarını da kullanarak, etkinliği çocuklar için daha ilgi çekici hale getirecek. Azalan su kaynaklarına dikkat çekmek ve suyun bilinçli kullanılmasını sağlamak amacıyla çalışmalar yapan Wilo, Kozzy AVM’de dört farklı etkinlik gerçekleştirecek.dunya-su-gunu

Wilo Dünya Su Günü Etkinliği Kozzy AVM

 Etkinlikler

  • Su Her Yerde
  • Suya Yön Verelim / Tornado ve Basit Pompa Deneyi
  • Kalbimiz ve Wilo / Kalbimiz 1 Pompa
  • Suyun Doğadaki Halleri

Etkinlik Tarihi: 22 Mart 2015

Etkinlik Saatleri: 14.00, 15.00, 16.00, 18.00

Etkinlik Mekanı: Kozyatağı Kozzy AVM

Detaylı bilgi için: 0 (216) 658 00 00

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.