Çocuk Kulübü

Yarıyıl Tatilinde Vizyondaki Çocuk Filmleri

2015 yılındaki sömestir tatili, 23 Ocak Cuma gününden itibaren başlıyor. Çocukların yarıyıl tatilini iyi bir şekilde değerlendirme yollarından biri de vizyondaki çocuk filmlerine gitmek. 2015 yarıyıl tatilinde vizyonda izleyebileceğin çocuk filmlerini senin için hazırladık.

6 Süper Kahraman

6-super-kahraman (2)6 Süper Kahraman, bir robot dahisi olan Hero Hamada ile arkadaşlarının kötü adamlara karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Dünyayı ele geçirmek için yapılan planı bozmak ve robotların dünyayı yok etmesini önlemek için, Hamada ve arkadaşlarının iyi organize olması ve düşmanlarına karşı dikkatli davranmaları gereklidir. Heyecanlı maceralar ile dolu olan 6 Süper Kahraman yarıyıl tatilinde izlenebilecek çocuk filmleri arasında yer alıyor.

6 Süper Kahraman’ın şaşırtıcı maceraları 16 Ocak’tan itibaren sinemalarda.

Fragmanı izlemek için tıklayınız: 6 Süper Kahraman Filmi Fragmanı

 


7 Cüceler

7-cucelerBirçok masal kahramanın yer aldığı 7 Cüceler Filmi, Prenses’i kurtarmak için kahramanlaşan yedi cücenin verdiği mücadeleyi anlatıyor. Prenses’e yapılan büyü bozulmak üzereyken, Kötü Cadı başka bir plan yapar ve Prenses’i yüz yıllık derin bir uykuya dalmasına neden olur. Prenses’i kurtarabilecek tek şey ise gerçek aşkın öpücüğüdür. Ancak Kötü Cadı Prenses’in gerçek aşkı Jack’i esir alır. 7 Cüceler, bambaşka bir dünyada eğlenceli ve şaşırtıcı bir maceraya çıkarak Jack’i kurtarmak uğruna birçok tehlikeyi göze alır. Sömestir tatilinde izlenecek filmler arasında yer alan 7 Cüceler filmi, 3D seçeneği ile vizyona girecek.
7 Cüceler Filmi 30 Ocak’ta sinemalarda.
Filmin fragmanını izlemek için tıkayın: 7 Cüceler Filmi Fragmanı


SüngerBob Karepantolon

sunger-bob-afisSüngerBob ve arkadaşları çalınan kitapları nedeniyle, karaya çıkmak zorunda kalırlar. İnsanların dünyasında şaşkına dönen SüngerBob ve arkadaşları, kitabı onlardan çalan kötü adamı yenebilmek için birer Süper Kahraman olurlar. Ancak insanlar hakkında çok az şey bildiklerinden, süper güçleri beklenmedik sonuçlar verecektir. Eğlenceli ve heyecan dolu bir serüvene çıkan SüngerBob ve arkadaşları, kitabı almayı başarabilecekler mi? SüngerBob Karepantolon filmi yarıyıl tatilinde vizyona girecek çocuk filmleri arasında en çok ilgi görenlerden biri.

SüngerBob Karepantolon 6 Şubat 2015’te 3D seçeneği ile vizyona giriyor.
Fragmanı izlemek için tıklayınız: SüngerBob 3D Karepantolon Fragmanı

 

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir