Çocuk Haberleri

Yeni Doğan Bebeğiniz İçin Birbirinden Sevimli Koleksiyonlar Sizi Bekliyor

LC Waikiki, en değerli varlıklarımız bebeklerimiz için birbirinden güzel temalarla renkli, farklı ve en önemlisi de sağlıklı bir koleksiyon ile bahara “Merhaba” diyor. Günde 700 adet ekolojik laboratuvar testi yapan, her modelden örnekleme seçilen numunelerde zararlı kimyasal olup olmadığını araştıran LC Waikiki’de, bebeklerinizi hem şık hem güvenle giydirebilirsiniz.

Yutulabilen küçük parçalardan, zarar verebilecek keskin parçaların olmamasına kadar her detayı düşünen LC Waikiki anne babaların vazgeçilmez tercihleri arasında yer alıyor.

Bu sezonda canlı renklerin yanısıra beyaz, pembe ve mavi renklerin ağırlıklı olduğu 9,90 TL’den başlayan 2’li citcitli bodylerden, hastane setlerine, pijama takımından, ikili altlara kadar zengin bir ürün yelpazesi yeni anne baba olanları bekliyor.

Birbirinden sevimli koleksiyonlar sizleri bekliyor

“Cute Ladybug” koleksiyonunda sevimli uğurböceği ve arkadaşı kelebek, puan ve ince çizgilerin bir arada kullanıldığı yelek, 2’li çıtçıt body, 2’li alt ve 3’lü setlerde maceradan maceraya koşuyor.

“Panda and Cherry” koleksiyonunda, kız panda ve en sevdiği yiyecek kiraz, tırtıl ve minik kurt arkadaşı temaları işlenirken; “Marine Dog” temasında korsan köpek ve arkadaşı korsan papağanının gemideki maceralarından esinleniliyor.

Şık tulumlar, uzun kol ve kısa kol bodyler, tekli üst ve altlar, sevimli ayıcık karakteri ve arabalar ile “Car & Bear” koleksiyonunda hayat buluyor.

Süslü kedi, patenli fil, mint yeşili, pembe, sarı, narçiçeği ve mor gibi canlı renklerle yeni doğan bebekleri “Cute Animal Line” koleksiyonu ile renkli bir dünyaya çağırıyor.

LC Waikiki “2014 İlkbahar New Born Koleksiyonu”nu daha yakından görmek ve alışveriş keyfini doyasıya yaşamak için LC Waikiki mağazalarına uğramanız yeterli.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir