Çocuklar için Eğlence

Yeni masal kahramanları sahneye çıkıyor

Ekspres dağıtım sektörünün en hızlı ve güvenilir şirketi TNT Ekspres, sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ediyor. Bu sene 3. kez düzenlenecek olan “İşte Benim Öyküm” öykü yarışması için başvurular başladı. Yarışmanın son katılım tarihi ise 15 Mayıs 2009 olarak belirlendi.

“İşte Benim Öyküm”, TNT Ekspres’in Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Zeytinburnu Şubesi ile birlikte 9 yıldır gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören “TNT Ekspres Bilgi ve Kültür Taşıyor” kitap toplama kampanyasının devamında 2 senedir düzenlenen bir öykü yarışması.

7-10 ve 11-14 yaş grupları arasında yapılan yarışmanın amacı kampanya ile kitap ulaştırılan okullardaki öğrencilerin, bu kitaplardan esinlenerek kendi hikayelerini yazmalarını sağlamak.

Yarışmaya katılacak öykülerin, 15 Mayıs 2009 tarihine kadar Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Zeytinburnu Şubesi 58. Cad. Atatürk Kültür Merkezi Kat: 3 Oda no: 13 Zeytinburnu/ İstanbul adresine ulaştırılması gerekiyor. Yarışmada dereceye giren öğrencilere lise eğitimleri sonuna kadar eğitim bursu verilirken birinci olan öğrencilerin okularına da bilgisayar hediye edilecek.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir