Çocuklar için Eğlence

Yeni Yıla Özel DVD’ler

One Magic Christmas – Büyülü Yılbaşı

Ödüllü oyuncu Mary Steenburgen (Melvin and Howard) 6 yaşındaki kızı Abbie ( Elizabeth Harnois) ile yılbaşı zevkini ve güzelliğini yeniden keşfeden eden genç anne Ginny Grainer rolüyle göz dolduruyor. Disneyin favorileri arasında yer alan bu filmde Ginnynin şaşırtıcı deneyimi kalbinizi derinden etkileyip, ruhunuzu ısıtacak.

Fiyat: 7,99 TL

A Very Monkey Christmas – Meraklı Maymun Yılbaşı Macerası

Meraklı Maymun ve Sarı Şapkalı Adam Yılbaşına kadar gün sayıyor. Sadece bir tane sorun var, birbirlerine hediye olarak ne alacaklarını bilmiyorlar. Sarı Şapkalı Adam, Meraklı Maymunun dilek listesini okuyamıyor. Meraklı Maymunun her şeye sahip olan adama ne alacağı hakkında hiçbir fikri yok. Yılbaşı sabahına kadar sorunlarını çözebilecekler mi?

Fiyatı: 14,90 TL

Handy Manny A Very Hanny Holiday – Handy Manny : Çok Tamirli Bir Yılbaşı

Eğlence Dolu Bir Yeni Yıl Tatiline Hazır mısınız?
Aletler, dükkanı kapamak ve Kellynin Kış Tatili Partisine katılmak için sabırsızlanmaktadırlar. Fakat son dakikada tüm kasabada çok ciddi tamiratlara ihtiyaç duyulmasıyla, parti başlamadan biter! Şarkı, sürpriz ve eğlence ile dopdolu, kalplerinizi ısıtacak HANDY MANNY, ailenin tüm fertlerinin suratlarına uzun süre silinmeyecek bir tebessüm konduracak.

Fiyatı: 9,99 TL

Little Goobie – Minik Gobbie Ve Büyük Yılbaşı Macerası

Minik Gobienin evcil ejderhası BeBe, kayak yaparken yaralanır ve Gobie, BeBenin ikizi olan Kumayı da yanına alarak Noel Baba Diyarına doğru yola çıkar. Amacı Noel Babadan BeBeyi iyileştirmesi için bir dilek dilemektir. Acaba Gobie ve Kuma Noel Baba Diyarına yılbaşı akşamı gece yarısından önce ulaşıp BeBeyi kurtaracak dileği dileyebilecekler midir?

Fiyatı: 9,99 TL

Mickey’s Magical Christmas – Mickey ile Sihirli Yilbaşı

Mickey ve Disneyin en sevdiğiniz yıldızları ilk kez yüreklerinizi ısıtacak bir tatil kutlaması ve bu özel günün anlamını yakalayan özel şarkı "Hepimize Mutlu Yıllar" ile karşınızda. Çok büyük bir kar fırtınası herkesi güç durumda bırakır ve Mickeynin, aralarında Pooh, Belle, Pamuk Prenses, Ariel ve daha birçok yeni ve eski arkadaşlarının bulunduğu "Fareli Ev"deki tüm misafirleri, Donaldın kaybettiği yılbaşı ruhunu geri getirmek için toplanır.

Fiyatı: 9,99 TL

Smurfs A Christmas Carol – Şirinler Bir Yılbaşı Şarkısı

Mutlu Şirin Yıllar! Şirinler köyünde yeni yıl zamanı! Bu tüm Şirinler için yılın en eğlenceli zamanı demek. Biri hariç: Tabiki Huysuz Şirin! Huysuz Şirin, yeni yıl ruhuna "hayır" dediğinde işleri düzeltmek Şirin Babanın sihirli iksirine ve üç sihirli Şirine kalır. Acaba Şirinler, köyleri hain Gargamelin eline düşmeden yeni yıl ruhunun anlamını Huysuz Şirine öğretebilecekler midir? Yepyeni ve içinizi ısıtacak "Şirinler Yeni Yıl Şarkısı" daha önce hiç izlemediğiniz kadar eğlenceli!

Fiyatı: 14,99 TL

Beauty And The Beast: Enchanted Christmas SE – Güzel ve Çirkin: Sihirli Yılbaşı

Disneyin Oscar Ödüllü Güzel ve Çirkin (1991: En İyi Şarkı, En İyi Beste Dallarında Ödül Sahibi, En İyi Film Dalında Aday) filminin tüm sevilen karakterlerinin tekrar bir araya geldiği, eğlenceli şarkılar ve heyecan verici özel seçenekler eşliğinde, umut, arkadaşlık ve sevgi üzerine muhteşem bir film. Ailenizle birlikte yeni yıl ruhunu yeniden keşfetmek için sihri siz de Güzel ve Çirkin: Sihirli Yılbaşı ile yakalayın.

Fiyatı: 4,99 TL

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.