CiciPedia

Yeşilay Haftası Etkinlikleri 2016

Yeşilay Haftası kapsamında, madde bağımlılığı ile mücadele için hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik olarak gerçekleştirilecek birçok etkinlik yapılacak. Geleneksel Yeşilay Bisiklet Turu etkinliğinin yanı sıra, kurulacak stantlar ile çocuklara bağımlılıkla mücadele hakkında bilgi verilecek.yesilay-haftasi-etkinlikleri

Yeşilay Etkinlik Takvimi

4 Mart En Yeşilaycılar ödüllendiriliyor
En Yeşilaycılar Ödüllendiriliyor etkinliği kapsamında, bağımlılıkla mücadelede önemli rol oynayan kişi ve kurumlara ödül verilecek.

5 Mart Yeşilay 96 yaşında!
5 Mart 2016’da Yeşilay’ın 96. Yılı kutlanacak.

5 Mart Çocuklar “Yeşilin Her Tonu”nda buluşuyor
5 Mart 2016’da Çocuklar Yeşilin Her Tonu’nda Buluşuyor etkinliği, Şişli Cevahir AVM önünde gerçekleştirilecek. Çocuklar etkinlik kapsamında, bağımlılıkla mücadele konusunda bilinçlendirilecek.

6 Mart Pedallar Yeşilay dayanışması için dönüyor
6 Mart’ta Türkiye’nin farklı şehirlerinde, bağımlılıkla mücadele için gönüllüler bisiklet turu yapacak. Turun sona ermesinin ardından, çekilişle üç katılımcıya bisiklet hediye edilecek.

7 Mart Yeşilay Meydanlarda! (1-7 Mart)
1-7 Mart tarihleri arasında Yeşilay Meydanlarda etkinliği ile Yeşilay’ın ve bağımlılıkla mücadelenin önemi anlatılacak.

7 Mart Yeşilay Yeşil Sahalarda (1-7 Mart)
1-7 Mart tarihleri arasında oynanacak futbol maçlarında bağımlılıklarla mücadeleye destek vermek amacı ile pankart taşıma ve teatral gösteriler yapılacak.

7 Mart Yeşil Sahne Söyleşileri (1-7 Mart)
Şişli Cevahir AVM önündeki Yeşilay Festival Alanında Hakan Hatipoğlu, Cem Arslan, Ceyhun Yılmaz, Kalust Şalcıoğlu, Ertem Şener, Cem Öğretir, Münir Arıkan ve Halit Yerebakan Yeşil Sahne Söyleşileri kapsamında 7 gün boyunca ziyaretçilerle buluşacak.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.