Kültür Sanat

Yılbaşında Vizyondaki Çocuk Filmleri 2016

Yılbaşında, çocuğunuzla sinemaya izleyebileceğiniz birçok çocuk filmi bulunuyor. 1 Ocak 2016’da vizyona girecek olan “Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası” filminin yanı sıra, 2015’te vizyona giren birçok film, 2016 yılbaşında vizyonda olacak.

  1. Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası

Alvin ve Sincaplar: Yol Macerası; Alvin, Simon ve Theodore’un Dave’in evlenmesini önlemek için verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Dave’in evleneceğini zanneden sincaplar, sadece üç günleri olduğunu sanarak, Dave’i vazgeçirmek için türlü maceralara atılıyor. Eğlence, komedi ve aile türündeki animasyon film, 1 Ocak 2016’da vizyona giriyor.


  1. Snoopy ve Charlie Brown Penuts Filmi

Snoopy & Charlie Brown Peanuts filmi, üç boyutlu olarak 11 Aralık 2015’te vizyona girdi. Charlie Brown’un en iyi arkadaşı olan Snoopy’nin çekingenliğini ve kendine olan güvensizliğini konu alan film, Snoopy’nin Charlie Brown’un kendine güvenen bir çocuk olmayı sağlama çabasını konu alıyor. Arkadaşları ve çevresi karşısında sürekli küçük duruma düşen Charlie Brown, Snoopy ile birlikte, bu duruma son vermek için mücadele ediyor.


  1. Star Wars: Güç Uyanıyor

Star Wars serisinin 7.filmi olan Star Wars: Güç Uyanıyor, 13 yaşından büyük çocuklara hitap ediyor. Star Wars serisinde ilk kez yer alan Rey ve Finn’in etrafında şekillenen Star Wars: Güç Uyanıyor’da, Karanlık Taraf olan İlk Düzen’den kaçarak, hayatta kalma mücadelesi ve droid BB-8’e verilen gizli görevi yerine getirme hikayesi anlatılıyor. Star Wars: Güç Uyanıyor, 18 Aralık 2015’te vizyona girdi.


  1. Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman

Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman, ürkek bir ayı olan Boog’un hikayesini konu alıyor. Evcil bir hayvan gibi yaşayan Boog, Elliot adlı geyik sayesinde, vahşi doğayı tanımaya başlıyor. Elliot’un teşvik ettiği ve zaman zaman zorladığı Boog, vahşi doğa içerisinde kendini keşfetmeye ve gücünün farkına varmaya başlıyor. Her yaştan izleyiciye hitap eden Çılgın Dostlar 4: Korkak Kahraman, 18 Aralık 2015’te vizyona girdi.


  1. Kurbağa Krallığı

Kurbağa Krallığı, kurbağa tarihindeki en heyecan verici olan Kurbağa Olimpiyatları’na erkek kurbağa rolünde katılan bir prensesin hikayesini anlatıyor. Kurbağa Kral’ın, olimpiyatlarda şampiyon olan kurbağa ile kızını evlendireceğini duyurması üzerine, Prenses Kurbağa, erkek kurbağa rolüne girerek, olimpiyatlara katılmaya karar veriyor. Evlenmeyi istemeyen Prenses Kurbağa, olimpiyatları kazanan kişi kendisi olursa, babasının onu evlendiremeyeceğini düşünüyor. Olimpiyatlara çalışmaya başlayan ve Yağmur ile Küçük Adlı arkadaşlar edinen Prenses, olimpiyatta şampiyon olmak için elinden geleni yapıyor. Kurbağa Krallığı, 11 Aralık 2015’te vizyona girdi.


  1. Pırdino Sürpriz Yumurta

Modern dünyada yaşayan bir dinozor olan Pırdino’nun tek hayali, gerçek ailesine kavuşmaktır. Aile özlemi her geçen gün artan Pırdino’yu ailesine kavuşturmaya karar veren arkadaşları; Tarık, Porsuk ve Sansar zaman makinesi yapmaya karar veriyor. Zaman Makinesi yapabilmek için Sündüz Yekovan’dan yardım almaya başlayan Tarık, Porsuk ve Sansar, Sadi Tortuno’nun çıkardığı zorlukları aşmak zorunda kalıyor. Ailesine kavuşmak için tek umudu Zaman Makinesi olan Pırdino ise ailesine kavuşacağı günü büyük bir özlemle beklemeye devam ediyor. Pırdino Sürpriz Yumurta, 20 Kasım 2015’te vizyona girdi.

Yorumları Göster

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir